سریال دستم را رها نکن قسمت 23

مریم سراسیمه به خانه می رود اما دیدن آزرا را به روی فاطمه نمی آورد. او باز هم با فاطمه در باره پس دادن مرت و دردسر شدن این قضیه صحبت می کند .
صبح جانسو دم در خانه آزرا می رود. آزرا تمایلی به صحبت با او ندارد اما به خاطر خواهش جانسو می ایستد تا حرفهایش را بشنود. جانسو باز هم از او خواهش می کند تا به حرمت گذشته خوبی که در کنار هم داشته اند، از شکایتش صرف نظر کند. اما آزرا در این مورد مثل سنگ بی رحم شده و قبول نمی کند.
جنک به خانه تاریک می رود. او به تاریک می گوید که: « آزرا دختر خوبی نیست و از او فاصله بگیر» . تاریک قبول نمی کند و می گوید آزرا دوست او است و بهتر است جنک دخالت نکند. تاریک به روی جنک می آورد که حتما از روی عشق به آزرا این خواسته را از تاریک دارد و نزدیک شدنش به جانسو اشتباه و فقط به خاطر حرص دادن آزرا بوده است. آن دو با هم دعوا و کتک کاری می کنند.
مریم در خانه در حالی که با مرت بازی می کند، از او در مورد گم شدندش سوال می کند. مرت می گوید: «در ماشین سومرو بودم و بعد تصادف کردیم».
سراب و عظمی بعد از فهمیدن مشکل شکایت سومرو، به کافه رفته و به او اخطار می دهند که هرچه سریع تر مشکل را حل کند زیرا مشکلات قضایی موجب بی اعتباری شرکت است. سومرو به دروغ گفته است که دختر ناتنی اش یعنی آزرا به خاطر گرفتن پول زور از او شکایت کرده است و مشکل حل می شود.
سومرو و مسعود و چیتن در مورد مسأله مرگ کمال دور هم جمع شده اند. چیتن به سومرو گفته است که در روز حادثه دیده که مسعود و کمال با هم دعوا کرده اند. قرار می شود سومرو پرونده را از طریق وکیل پیگیری کند. او وقتی هول شدن مسعود را می بیند و می داند که مطرح شدن دعوای روز آخر آنها برایش دردسر می شود، به او پیشنهاد می دهد که در قبال پیگیری نکردن پرونده، بدهی کمال را به او پرداخت کند. مسعود قبول می کند.
مریم با کنار هم گذاشتن حرفهای آزرا و سومرو و تکه های پازل به این نتیجه رسیده است که آزرا آدم خوبی است و سومرو چیزی را پنهان کرده و دروغ می گوید.
آردا همچنان با فریده خانم سرسنگین است و حرف نمی زند. فریده خانم جیدا را با خودش به خانه برده و پیش آردا می برد. هدف او نزدیک کردن آنها برای کمک به ترک کردنشان است. آردا خیلی خوشحال می شود و می فهمد مادربزرگش به فکر اوست.

FaFa

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسپ ها